Home Coopacking Wszystkie usługi Dlaczego outsourcing Dlaczego UED Sektory działalności Rozwiązania IT Kontakt UED Strefa klientów English version
 

SEKTORY DZIAŁALNOŚCI

 


Przemysł motoryzacyjny

Mamy dwunastoletnie doświadczenie w dystrybucji materiałów promocyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego, w tym trzech największych na świecie producentów samochodów. W związku z tym wprowadziliśmy specjalne oprogramowanie ułatwiające składanie zamówień, generujące raporty z aktywności użytkowników jak i monitujące jakość świadczonych przez nas usług. Mamy doświadczenie w dostarczaniu materiałów we właściwym czasie i miejscu - od wprowadzania nowego modelu na rynek, do instrukcji obsługi samochodu. Co ważniejsze, dostarczamy szczegółowe dane, aby pomóc Klientom w dokonaniu właściwych wyborów w przyszłości.

W celu uzyskania szczegółowych
informacji - prosimy o kontakt.

FMCG'S

Prawdopodobnie branża ta produkuje największą ilość i rodzaje materiałów promocyjnych i właśnie w tej dziedzinie rozwiązania IT są bardzo ważne, aby optymalizować proces i kontrolę ruchów. Katalogi ze zdjęciami materiałów ułatwiają szybkie zidentyfikowanie materiałów, a nasz internetowy system składania zamówień znacznie ułatwia zamawianie materiałów oraz kontrolę stanów magazynowych.

Mamy ponad dwunastoletnie doświadczenie współpracując z trzema największymi firmami na świecie z branży FMCG i organizując dystrybucję do sklepów wielobranżowych, magazynów regionalnych, supermarketów i przedstawicieli handlowych

W celu uzyskania szczegółowych
informacji - prosimy o kontakt.

Farmaceutyka / Ochrona zdrowia

Kluczem do sukcesu jest solidne i wygodne dostarczanie materiałów do przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju. Mamy sześcioletnie doświadczenie przy współpracy z trzema dużymi firmami farmaceutycznymi, organizując dystrybucję do ponad 1000 reprezentantów handlowych w miesiącu.

Zasadniczym elementem jest kontrola terminu ważności jest również internetowy system składania zamówień i kontrola stanów magazynowych.

W celu otrzymania dodatkowych
informacji - prosimy o kontakt.

Stacje paliwowe

Mamy kilkuletnie doświadczenie z jedną z największych na świecie firm z branży paliw. Kompletna obsługa programów lojalnościowych. Od zakupów i przyjęcia na magazyn - do dystrybucji, we właściwym czasie, na stacje paliw lub bezpośrednio do Klienta. Mamy niezbędne doświadczenie do zarządzania programami lojalnościowymi Klientów.

W celu uzyskania szczegółowych
informacji - prosimy o kontakt.

Ubezpieczenia i finanse

Oferujemy wsparcie outsourcingu materiałów promocyjnych. Proponujemy, wycofanie się z drogich pomieszczeń magazynowych na przechowywanie broszur i innych materiałów promocyjnych. Oferujemy przejęcie, magazynowanie i dystrybucję Państwa materiałów oraz monitowanie dat niszczenia.

W celu uzyskania szczegółowych
informacji - prosimy o kontakt.

Reklama i marketing

Agencje reklamowe - proponujemy oddanie nam w outsourcing Państwa zobowiązań merchandising'owych. Merchandising i dystrybucja materiałów promocyjnych to nasza specjalność. Chętnie zajmiemy się Państwa problemami logistycznymi, abyście mogli skoncentrować się na tym co jest dla Was najważniejsze i co robicie najlepiej.

W celu uzyskania szczegółowych
informacji - prosimy o kontakt.