Home Coopacking Wszystkie usługi Dlaczego outsourcing Dlaczego UED Sektory działalności Rozwiązania IT Kontakt UED Strefa klientów English version
 

DLACZEGO OUSOURCING Z UNIVERSAL EXPRESS DISTRIBUTION?

 


Rozumiemy prawdziwa wartość materiałów promocyjnych. Ponieważ zajmujemy się tylko materiałami promocyjnymi, są one dla nas wszystkim. Wiemy ze na materiały promocyjne zostało wydanych bardzo dużo pieniędzy, tak jak i na całą kampanię marketingową.


Materiały promocyjne są z natury delikatne. Często nie są odpowiednio zapakowane, gdy wysyłane są w dużych ilościach przez producenta dlatego wymagane jest profesjonalne przepakowanie do dalszej dystrybucji. Dostarczane w stanie uszkodzonym często są bezużyteczne.


Materiały promocyjne są atrakcyjne, dlatego są częstym przedmiotem kradzieży. Rozumiemy to i podejmujemy właściwe kroki, żeby zapobiegać tego typu sytuacjom.


Materiały promocyjne są krótkotrwałe. Nie mogą wystąpić żadne opóźnienia, ponieważ zostały stworzone na specjalne okazje - wprowadzanie nowych produktów itp. Rozumiemy ich charakterystyczny krótki okres ważności i to jak istotne jest, aby dotarły na czas.


Ponieważ pracujemy na bardzo dużych ilościach, mamy korzystne warunki finansowe na magazynowanie i dystrybucję. Współpraca z nami opiera się na płatnościach za aktualnie przechowywane materiały, nie za metry kwadratowe powierzchni magazynowej. Ponieważ działamy na dużą skalę, mamy także konkurencyjne stawki na dystrybucję.


Reasumując: prawdziwa wartość materiałów promocyjnych jest dużo większa niż ich wartość wskazana na fakturze. Materiały są wierzchołkiem "góry" marketingowej. Są one ogromną inwestycją finansową. Wszystkie nakłady poniesione na organizację kampanii promocyjnej mogą zostać utracone, gdy materiały nie będą na czas.

Skontaktuj się z nami i sprawdź,
w czym jeszcze możemy Ci pomóc.